KULLANIM KOŞULLARI

3D Maxi Print'e (Kısaca "FİRMA" olarak anılacaktır) ait olan bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Bu SİTE'de sunulan hizmetler FİRMA tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi FİRMA olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi FİRMA'ya aittir.

İşbu kullanım koşullarını FİRMA gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, FİRMA tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

FİRMA, bu SİTE'de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.